Jaunumi

Dinamo Rīga - HK Soči
24.11.2015. Samāriešu fonds sadarbībā ar Rīgas Dinamo uzaicināja 30 personas no daudzbērnu ģimenēm, invalīdu biedrības “Aizvējš” un vientuļos pensionārus uz hokeja spēli Dinamo Rīga - HK Soči. Skumji, bet mūsu komanda zaudēja 1:2.

Dinamo Rīga - Lokomotiv Jaroslavļa
26.11.2015. Samāriešu fonds sadarbībā ar Rīgas Dinamo uzaicināja 30 personas no daudzbērnu ģimenēm, invalīdu biedrības “Aizvējš” un vientuļos pensionārus uz hokeja spēli Dinamo Rīga - Lokomotiv Jaroslavļa. Diemžēl mūsu komanda atkal zaudēja 0:3. Mēs turam īkšķus, lai veiksme atgriežas pie mūsu komandas spēlētājiem!

Dinamo Rīga – Lada
29.11.2015. Samāriešu fonds sadarbībā ar Rīgas Dinamo uzaicināja 30 personas no daudzbērnu ģimenēm, invalīdu biedrības “Aizvējš” un vientuļos pensionārus uz hokeja spēli Dinamo Rīga – Lada. Beidzot veiksme ir atgriezusies un mūsu komanda vinnēja 2:0. Urā!Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: