Jaunumi

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

Nodibinājums “Samāriešu fonds” sadarbībā ar nodibinājumu "Latvia Charity Bank" februāra mēnesī dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām/maznodrošinātajām personām dažādus pārtikas produktus.

 17.02.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Avtomobilist Jekaterinburga. Urāāā! Mūsu komanda uzvarēja ar 2:1.

 15.02.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Dinamo Maskava. Mūsu komanda zaudēja ar 6:7.

 13.02.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Ak Bars Kazaņa. Mūsu komanda zaudēja ar 1:2.

 11.02.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Dinamo Minska. Mūsu komanda atkal zaudēja ar 1:2.

 03.02.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Jokerit Helsinki. Skumji, bet mūsu komanda atkal zaudēja ar 2:4.

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

Turpinām šūt M. P. Socks SIA ziedojumā dāvātās pusgatavās zeķes un zeķubikses. Zeķes un zeķubikses tiek dāvātas ziedojumā trūcīgajām/maznodrošinātajām personām/ģimenēm, kuras ir mūsu fonda aprūpē. PALDIES M. P. Socks par atbalstu!

Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: