Jaunumi

“Brīvprātīgās rokas”

No pagājuša gada vidus mūsu fondam ir pievienojušies jauni palīgi, jaunieši vecumā no 13 līdz 17 gadiem, kuriem nav vienaldzīgi cilvēki, kuri nonākuši grūtā situācijā un ir vēlēšanās arī pašiem kaut ko vairāk iemācīties. Jaunieši palīdz drēbju, apavu šķirošanā, nelielos remonta darbos, Eiropas atbalsta paku izdalē, dažādu produktu (ko dāvājuši ziedojumā mūsu fonda atbalstītāji un partneri) fasēšanā un izdalē. Mēs cenšamies, iespēju robežās, palīdzēt mācībās, tiem kuriem iet grūtāk, mācamies gatavot ēst un daudz ko citu. Paldies viņiem par entuziasmu un darbu, ko viņi dara.

31.01.2020. Nacionālais teātris

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 10 personām no pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt bez maksas teātra izrādi “Divu kungu kalps. Anno 1963”. Jauku visiem šo vakaru! MILZĪGS PALDIES NACIONĀLAJAM TEĀTRIM PAR ATBALSTU!

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

Nodibinājums “Samāriešu fonds” sadarbībā ar nodibinājumu "Latvia Charity Bank" janvāra mēnesī dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām/maznodrošinātajām personām dažādus pārtikas produktus.

 28.01.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no nodibinājuma "Latvia Charity Bank" un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Sibir Novosibirska. Skumji, bet mūsu komanda atkal zaudēja ar 0:1. Ceram, ka turpmāk mums ies labāk!

 25.01.2020. “Cīrulīši”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 10 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt teātra izrādi “Cīrulīsi”. Jauku atpūtu!

 25.01.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Admiral Vladivostoka. Skumji, bet mūsu komanda atkal zaudēja ar 1:2.

 24.01.2020. “Trīs vīri kūrortā”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 10 personām no pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt teātra izrādi “Trīs vīri kūrortā”. Jauku visiem šo vakaru!

 21.01.2020. “Dinamo”

 Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra, pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un HK Soči. Mūsu komanda zaudēja ar 1:2.

 18.01.2020. “Katls”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 16 personām no pansionāta “Liepa” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt teātra izrādi “Katls”. Jauku visiem šo vakaru!

15.01.2020. “Arī vaļiem ir bail”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 10 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt teātra izrādi “Arī vaļiem ir bail”. Jauku visiem šo vakaru!

13.01.2020. “Baltiešu gredzens”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 16 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt teātra izrādi “Baltiešu gredzens”. Jauku visiem šo vakaru! PALDIES Nacionālajam teātrim par atbalstu!

 08.01.2020. “Dinamo”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", Salaspils sociālā centra un trūcīgajām/maznodrošinātajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Severstaļ Čerepoveca. Mūsu komanda zaudēja ar 2:3. Turēsim īkšķus, lai viņiem turpmāk sanāk labāk nospēlēt!

 04.01.2020. “Dinamo”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, nodibinājuma "Latvia Charity Bank", pansionāta “Liepa” un trūcīgajām personām apmeklēt hokeja spēli starp Dinamo Rīga un Baris Nursultana. Mūsu komanda vinnēja ar 1:0.

Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: