Jaunumi

29.10.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš”, vientuļie pensionāri un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Dinamo Minska. Skumji, bet mūsu komanda zaudēja ar 1:2.

26.10.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Avangard Omskas apg. Mūsu komanda uzvarēja ar 1:0. Urāāā!!! Tā turpināt!

25.10.2017. “Dzimšanas dienas gaviļnieks”

Mūsu fonds kopā ar VSAC “Baldone” pedagogiem ir uzsācis jaunu projektu “Dzimšanas dienas gaviļnieks”. Projekta ietvaros katru mēnesi VSAC “Baldone”, kurā atrodas personas no 14 līdz 40 gadu vecumam ar dažādām veselības problēmām, tiek rīkotas dzimšanas dienas svinības tiem aprūpes centra iedzīvotājiem, kuriem šajā mēnesī ir dzimšanas diena. pirmo reizi mūsu fonds brauca ciemos ar lielo Dzimšanas dienas torti. Daudz laimes visiem jubilāriem!

23.10.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Sibir Novosibirska. Skumji, bet mūsu komanda zaudēja ar 2:3.

17.10.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Severstaļ Čerepoveca. Urāāā! Mūsu komanda uzvarēja ar 3:2.

15.10.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Torpedo Ņižņijnovgoroda. Diemžēl mūsu komanda zaudēja ar 1:3.

“Daudzbērnu ģimene-Latvijas nākotne”

Oktobra mēnesī vienai no mūsu fonda aprūpē esošajām daudzbērnu ģimenēm tika dāvātas ziedojumā divas bērnu gultiņas. Saldus sapnīšus mazuļiem!

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

Ar oktobra mēnesi atkal esam atsākuši šūt M. P. Socks SIA ziedojumā dāvātās pusgatavās zeķes un zeķubikses. Šīs zeķes un zeķubikses tiks dāvātas ziedojumā trūcīgajām personām/ģimenēm, kuras ir mūsu fonda aprūpē, lai viņiem būtu silti aukstajos ziemas mēnešos

09.11.2017. “Dzimšanas dienas gaviļnieks”

Devāmies ciemos uz aprūpes centru “Baldone”, lai sveiktu novembra mēneša dzimšanas dienas gaviļniekus. Dāvājām jubilāriem lielo dzimšanas dienas torti un pašu sašūtās zeķes. Daudz laimītes dzimšanas dieniņā visiem gaviļniekiem!

“Baltic Beauty 2017”

No 03. – 05. novembrim izstāžu kompleksā “Ķīpsala” notika ikgadējā skaistuma izstāde “Baltic Beauty 2017”. Samāriešu fonds sadarbībā ar BT1 dāvāja iespēju 12 personām no trūcīgajām ģimenēm apmeklēt šo burvīgo izstādi bez maksas. Lai viņiem jauka atpūta!Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: