Jaunumi

29.12.2017. “Palīdzēsim trūcīgajiem”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Viktorija Fruit SIA dāvāja ziedojumā invalīdu biedrībai “Aizvējš”, “Tautas palīdzības fondam”, pansionātam “Liepa” un Rīgas trūcīgajām personām 108 kg banānus un 519 kg tomātus. Labu apetīti un Jauku vecgada vakaru!

18.12.2017. “Gardā maizīte”

Samāriešu fonds sadarbībā ar SIA Fazer Latvija dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām personām Fazer Rudzu gardēžu doniņas 280g – 186 gab. Labu apetīti!

12.12.2017. “Papīra pasaule”

Samāriešu fonds sadarbībā ar biedrību “Cirka mākslinieku asociācija” dāvāja iespēju 50 personām no pansionāta “Kalnciems”, invalīdu biedrības “Aizvējš”, krīzes centriem “Mīlgrāvis” un “Burtnieks”, trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm apmeklēt Plastiskās komēdijas klaunu teātra Mimirichi iestudējums "PAPĪRA PASAULE". Paldies par sagādāto prieku bērniem!

11.12.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA – Vitjaz Maskavas apg. Mūsu komanda uzvarēja ar 4:2. Urāāā! Liels PALDIES Dinamo Rīga par atsaucību un atbalstu!

05.12.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, pansionāta “Liepa”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA – CSKA Maskava. Mūsu komanda diemžēl zaudēja ar 0:1.

05.12.2017. “Dzimšanas dienas gaviļnieks”

Devāmies ciemos uz aprūpes centru “Baldone”, lai sveiktu decembra mēneša dzimšanas dienas gaviļniekus. Dāvājām jubilāriem lielo dzimšanas dienas torti. Daudz laimītes dzimšanas dieniņā visiem gaviļniekiem!
Paldies atbalstītājiem SIA “Simantik Trade” un AS “Balticovo”.

03.12.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, pansionāta “Liepa”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA – Slovan Bratislava. Urāāā! Mūsu komanda uzvarēja ar 5:1.

01.12.2017. “Dīvas neticamie piedzīvojumi viesnīcā”

Samāriešu fonds sadarbībā ar biedrību “Cirka mākslinieku asociācija” dāvāja iespēju 100 personām no pansionātiem “Liepa” un “Kalnciems”, invalīdu biedrības “Aizvējš”, krīzes centriem “Mīlgrāvis” un “Burtnieks”, trūcīgajām ģimenēm apmeklēt cirka izrādi “Dīvas neticamie piedzīvojumi viesnīcā”. Labu atpūtu!

29.11.2017. “Trīs māsas. Refleksija”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 20 personām apmeklēt teātra izrādi “Trīs māsas. Refleksija”. Labu atpūtu! Liels paldies Nacionālajam teātrim par atbalstu!

26.11.2017. “Bišumāte un vilkacis”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 20 personām apmeklēt teātra izrādi “Bišumāte un vilkacis”. Lai Jums jauks šis vakars!

25.11.2017. “Latgola 1”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 20 personām no pansionāta “Liepa” un trūcīgajām ģimenēm apmeklēt jauku teātra izrādi “Latgola 1”.

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

Novembra mēnesī turpinām šūt M. P. Socks SIA ziedojumā dāvātās pusgatavās zeķes un zeķubikses. Šīs zeķes un zeķubikses tiks dāvātas ziedojumā trūcīgajām personām/ģimenēm, kuras ir mūsu fonda aprūpē, lai viņiem būtu silti aukstajos ziemas mēnešos.

21.11.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa” un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Traktor Čeļabinska. Mūsu komanda zaudēja ar 1:3.

19.11.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa” un “Kalnciems”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Avtomobilist Jekaterinburga. Jāāā! Mūsu komanda uzvarēja ar 3:2.

16.11.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, pansionāta “Liepa”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Metallurg Magņitogorska. Mūsu komanda diemžēl zaudēja ar 0:3.

16.11.2017. “Mežapīle”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Nacionālo teātri dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, krīzes centra “Mīlgrāvis” un trūcīgajām ģimenēm apmeklēt teātra izrādi “Mežapīle”. Jauku Jums visiem vakaru!

14.11.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš”, pansionāta “Liepa”, vientuļajiem pensionāriem, invalīdiem un Rīgas trūcīgajām ģimenēm apmeklēt hokeja spēli DINAMO RĪGA - Lada. Urāāā! Mūsu komanda uzvarēja ar 2:1.Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: