Jaunumi

“Daudzbērnu ģimene-Latvijas nākotne”

Samāriešu fonds sadarbībā ar BT 1 dāvāja iespēju desmit daudzbērnu ģimeņu jauniešiem bez maksas apmeklēt izstādi “Skola 2017” no 24. līdz 26. februārim, lai varētu izvērtēt tālākās apmācības iespējas un piedāvājumus.

18.02.2017 “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām personām/ģimenēm apmeklēt bez maksas hokeja spēli Dinamo Rīga – Ņeftehimik Ņižņekamska. Šī bija šīs sezonas pēdējā spēle un mūsu komanda, par prieku visiem līdzjutējiem, vinnēja 3:2. Urāāā!!!

16.02.2017. “Dinamo Rīga”

ISamāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga dāvāja iespēju 30 personām no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un Rīgas trūcīgajām personām/ģimenēm apmeklēt bez maksas hokeja spēli Dinamo Rīga – Lada. Mūsu komanda vinnēja 2:1. Tā turpināt!

“Palīdzēsim trūcīgajiem”

ISamāriešu fonds ar biedrības “Tuvu” atbalstu dāvāja ziedojumā vairākām Rīgas trūcīgajām personām siltas segas, spilvenus un gultasveļas komplektus. Saldus un siltus sapnīšus!

03.02.-05.02.2017. “Balttour 2017”

Izstāžu kompleksā Ķīpsala notika starptautiskā izstāde “Balttour 2017”. Samāriešu fonds sadarbībā ar “BT1” dāvāja iespēju 10 fonda brīvprātīgajiem palīgiem apmeklēt šo izstādi, lai smeltos jaunas idejas un iespējas vasaras atpūtai, ko mūsu fonds varētu mēģināt realizēt pansionātu, bērnu namu un trūcīgajiem iedzīvotājiem.

02.02.2017. “Slidojam”

Samāriešu fonds sadarbībā ar “Lido” dāvāja iespēju 30 bērniem no bērnu nama “Ziemeļi” un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm apmeklēt “Lido” slidotavu, lai bērni varētu atpūsties un papraktizēties slidošanas prasmē. Jauku dienu visiem slidotājiem!

“Veselīgā oga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Z/S “Piesaule” dāvā ziedojumā Rīgas trūcīgajām ģimenēm/personām lielogu dzērvenes. Lai Jums laba veselība!Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: