Jaunumi

“Palīdzēsim Ukrainas ģimenēm ar bērniem”

“Samāriešu fonds” sadarbībā ar biedrību “Latvija bez bāreņiem” noorganizēja labdarības kravu ar lietotajām drēbēm, apaviem un rotaļlietām, kura tika nosūtīta pēc kara cietušajiem Ukrainas iedzīvotajiem, kuriem šobrīd ir ļoti minimāli iztikas līdzekļi un šī krava būs liels atspaids viņu sūrajai ikdienai. Samāriešu fonds kopā ar saviem brīvprātīgajiem palīgiem veselu nedēļu šķiroja un pakoja visus apģērbus, apavus un mantiņas. Liels PALDIES viņiem par šo milzīgo darbu!!! Paldies atbalstītājam SIA “Satraps” par dāvāto ziedojumā iepakojamo materiālu šīm mantām.

SIA ”Sufficio”

Liels PALDIES SIA”Sufficio” par atbalstu projektā “Dienas centrs” ar kasešu uzpildi printerim!

28.01.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga uzaicināja 30 personas no pansionāta „Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm uz hokeja spēli Dinamo Rīga – Avtomobilist Jekaterinburga. Mūsu komanda vinnēja 4:3. Tā turpināt!

26.01.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga uzaicināja 30 personas no pansionāta „Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm uz hokeja spēli Dinamo Rīga – Baris Astana. Diemžēl mūsu komanda zaudēja 2:3.

25.01.2017. “Palīdzēsim trūcīgajiem”

Samāriešu fonds sadarbībā ar A/S Balticovo dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām ģimenēm 30 kg. majonēzi. Lai labi garšo!

24.01.2017. “Dinamo Rīga”

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dinamo Rīga uzaicināja 30 personas no pansionāta „Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm uz hokeja spēli Dinamo Rīga – Jugra Hantimansijska. Urāāā! Mēs vinnējām ar 2:1.

18.01.2017. “Peldošie-ceļojošie” 2 daļa

Samāriešu fonds sadarbībā ar Dailes teātri uzaicināja 30 personas no pansionāta “Liepa”, invalīdu biedrības “Aizvējš” un trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm uz teātra izrādi “Peldošie-ceļojošie” 2 daļa. Lai viņiem jauks šis vakars!

05.01.2017. “Lāču maize”

Samāriešu fonds sadarbībā ar SIA ”Lāči” dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām personām 60 kg. Īsto saldskābmaizi, burkānmaizi ar sēklām un tumšo augļu maizi. Labu apetīti!

„Palīdzēsim trūcīgajiem”

Arī janvāra mēnesī Samāriešu fonds turpina dalīt Rīgas trūcīgajām ģimenēm/personām kumelīšu tēju un dažādus cigoriņu dzērienus, kurus dāvājusi ziedojumā uzņēmums “Bank of coffee”.

„Palīdzēsim trūcīgajiem”

Samāriešu fonds sadarbībā ar SIA”Viktorija Fruits” janvāra mēnesī dāvāja ziedojumā Rīgas trūcīgajām ģimenēm/personām, papildus pārtikas pakām, banānus, avokado, svaigos gurķus, tomātus u.c. augļus un dārzeņus. Labu apetīti!

„Palīdzēsim trūcīgajiem”

Samāriešu fonds sadarbībā ar zeķu fabriku M. P. Socks SIA turpina dāvāt ziedojumā Rīgas trūcīgajām personām (gan mazām, gan lielām) ar pašu spēkiem šūtās zeķītes un zeķubikses.Fonda kontakti

  • Lēdurgas iela 12
    Rīga, LV-1034
  • +371 20313153
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samāriešu Fonda galvenie partneri: